Lokalny rynek nieruchomości to nasza domena

Gliwice 44-100, ul. Zwycięstwa 14
Tel: (32) 307 05 42, 793 613 018
biuro@lokal-com.pl
Liczba ofert: 284

Szczegóły oferty - Mieszkania - sprzedam

Zabrze, Rezydencja Parkowa, bezczynszowe z ogródkiem!
Ostatnia modyfikacja: wtorek, 29 listopad 2016

Cena całkowita:
234 999 PLN
Powierzchnia:
58.85 m2
Cena za m2:
3 993 PLN / m2
Liczba pięter:
3
Liczba pokoi:
2 pokoje
Piętro:
parter
Typ zabudowy:
apartamentowiec
Garaż:
miejsce parkingowe
Numer oferty:
z/1/2016

Opis dodatkowy:

Zadzwoń i dopytaj: 793 613 018

Kompleks Mieszkalny- Parkowa Rezydencja
Atrakcyjna zabudowa, stylizowana na kamieniczki z lat dwudziestych obejmująca 5 budynków mieszkalnych zlokalizowanych w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Miejskiego

OPIS MIESZKANIA
Mieszkanie (parter, mieszkanie nr 3, budynek nr1-Dominium) o powierzchni 58,85m2 z ogródkiem i tarasem(łącznie 85m2) składa się z salonu otwartego na kuchnię, drugiego pokoju, przedpokoju, łazienki wraz z WC oraz balkonu.

------------------------------------------
BEZCZYNSZOWE
PODGRZEWANA PODŁOGA
PODZIEMNY GARAŻ
TEREN OGRODZONY
OGRÓDEK dla lokali parterowych
--------------------------------------------

UWAGA! Kupujący nie płaci PROWIZJI

--------------------------------------------

OPIS INWESTYCJI
Inwestycja przy ulicy Staromiejskiej w centrum Zabrza to nowoczesny, kameralny i atrakcyjny kompleks mieszkań bezczynszowych wraz z indywidualnymi miejscami postojowymi w podziemnej hali garażowe lub tez na zewnątrz budynków
Zgrabna architektura budynków z gustowną elewacją, estetyczne klatki schodowe, zastosowanie nowoczesnej technologii zapewni przyszłym mieszkańcom wysoki standard życia. Z myślą o najmłodszych w otoczeniu powstanie dogodny dla dzieci plac zabaw, a teren inwestycji zostanie ogrodzony (przy wejściu na teren powstanie zabudowany domofon, przy wjeździe brama na pilota), by zapewnić jego mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo.
W promieniu 600 m znajdują się szkoły, przedszkola, kościół, poczta, przychodnia, a bliskość do centrum miasta oraz pozostała infrastruktura zapewni wygodne życie.
Niewysoka zabudowa, przyjazna architektura, wygodne mieszkania o funkcjonalnych układach z przestronnymi balkonami, a także dopracowane detale architektoniczne, naturalne energooszczędne materiały budowlane i wykończeniowe nadają temu miejscu wyjątkowy charakter tworząc wyjątkowe miejsce do zamieszkania.

STANDARD BUDYNKU
Inwestycja budowana jest z pustaka ceramicznego Wienerberger , na zewnątrz kompleks ocieplony będzie styropianem o grubości 14cm i wykończony tynkiem mineralnym (farby kolorowe firmy Caparol).

Ciągi pieszo- jezdne wokół budynku zostaną wykonane z kostki brukowej wraz z miejscami parkingowymi.

STANDARD MIESZKAŃ
Wszystkie mieszkania wykończone są: tynkami gipsowymi maszynowo nakladanymi, oknami PCV wraz z roletami (orzech), drzwiami wejściowymi antywłamaniowymi i posadzkami cementowymi.
Cześć lokali posiada balkony z gustownymi balustradami .
Mieszkania ogrzewane beda za pomocą dwufunkcyjnych kotłów gazowych, z zamknięta komorą spalania.Częściowo w lokalach dostępne jest rozprowadzenie ciepła do ogrzewania podłogowego, częściowo ciepło transportowane jest do kaloryferów

Wszystkie instalacje wewnętrzne (kanalizacyjna, wodna, elektryczna, grzewcza wraz z grzejnikami, domofonowa, telewizyjna- TV, Internet, telefon) zostaną rozprowadzone.

DODATKOWE INFORMACJE
Cena mieszkania nie obejmuje miejsca postojowego w podziemnym garażu, które można dodatkowo wykupić w cenie 24.000 zł+ VAT 23%.

DODATKOWE ZALETY
Faktura VAT- brak podatku PCC.
Gwarancja 3-letnia na wszystkie roboty budowlane.
Zapewniamy obsługę notarialną oraz szybką i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu.
Więcej na: www.lokal-com.pl

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Lokal Nieruchomości
44-100 Gliwice
ul. Zwycięstwa 14

Tel: (32) 307 05 42,
793 613 018
biuro@lokal-com.pl

kod

Mieszkania

Działki i grunty

Domy

Lokale użytkowe

Garaże

Zgłoś nieruchomość
Doradztwo kredytowe
Wybierz agenta